بر هم زدن اتحاد ما مهم‌ترین اولویت و دغدغه دشمن است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره همه را خدمتگذاران مردم اعلام کرد و افزود: خلوص نیت و اخلاص جزو اولویت‌ها و ضروریت‌های خدمت به مردم است.

وی اظهار کرد: همه ما باید بدانیم که خادم مردم هستیم و امام خمینی (ره) در سخنان خود گفتند و به ما یاد دادند که اگر به فردی خادم بگویید بهتر از این است که رهبر بگویید.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: برآورده کردن حاجات مردم و دل دادن به صحبت آن‌ها عبادت است و این عبادت بعد از نماز و واجبات اولیه نظیر ندارد و بر ما واجب است با روی گشاده رویی و احترام با مردم برخورد کنیم.

بهرامی تاکید کرد: مسئولان به‌ویژه در دادگستری‌ها باید تسریع در کار و جهاد گونه عمل کردن را سرلوحه کار خود قرار دهد.

بهرامی با بیان اینکه ریاست قوه قضائیه کمر همت برای حرکت در مسیر درست را بسته است، تصریح کرد: باید در این زمینه به موضوع پیشگیری توجه شود.

وی به آسان‌تر دانستن امر پیشگیری در شهرستان‌ها تاکید کرد و افزود: باید با عزم جهادی به سمت اشتغالزایی حرکت کرد و ایران امروز در جهان در اوج عزت و قدرت قرار داد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: بر هم زدن اتحاد ما مهم‌ترین اولویت و دغدغه دشمن است و باید به دور از هر تفکری به فکر خدمت‌رسانی باشیم و خدمت‌گزاری را باید در درون خود پرورش دهیم.

بهرامی با بیان اینکه وظیفه همه ما است تا در مسیر حق حرکت کنیم، افزود: رمز ارزش انسان تعقل او است و انسان باید با قوه تعقل خود حق را ببیند و کسانی هستند که می‌خواهند با زور دنیا را درست کنند و این امر شدنی نیست، چراکه ظلم ماندگار نیست و دوام ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *