تمهیدات ویژه تامین امنیت مراسم عزاداری ایام محرم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ دلاور القاصی مهر ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع)، گفت: با راه اندازی و اجرای برنامه‌های قرارگاه محرم تأمین مراسم عزاداری امام حسین (ع) در سطح شهر تهران بزرگ انجام می‌شود.

این فرمانده انتظامی بیان داشت: کارکنان نیروی انتظامی خود را خادمان مردم می‌دانند و هرگونه خدمت به مردم به ویژه در این ایام توفیق بزرگی برای آنان است.

وی با تاکید بر اینکه در ماه محرم همه ما عزادار سید و سالار شهیدان هستیم، افزود: با بهره گیری از فضائل و برکات این ماه، روحیه معنوی خود را تقویت کنیم چرا که با روحیه و شور حسینی تعهد انسان افزایش می‌یابد و با تعهد بیشتر، خدمتی بهتر می‌توان انجام داد.

سرهنگ القاصی مهر با اشاره به ابعاد گوناگون امنیت، خاطر نشان کرد: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد “امنیت ساختاری” است که بسیار مهم، ارزشمند و البته نیازمند همکاری همه مردم است. صیانت از جان، ناموس و مال مردم در گرو فعالیت درست نیروی انتظامی است و به همین دلیل ما باید اهمیت مأموریت هایمان را به خوبی درک و برای ایجاد این امنیت پایدار از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در این ایام نیز چون همیشه باید نسبت به حوزه‌های انتظامی امنیتی حساس بود، از شهروندان خواست: با مأموران انتظامی در اجرای هرچه با شکوه تر و منظم تر این مراسم همکاری داشته و در صورت مشاهده افراد و موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *