فساد امروز در جامعه موجب ایجاد نارضایتی در مردم شده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح‌الله خدائیان عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان طارم، به طرح کاداستر اشاره کردو افزود: این طرح از جمله طرح‌های مهم در دست اجرا در کشور است.

وی اظهار کرد: طرح کاداستر دارای لایه‌های متعدد اطلاعاتی است و برای اجرای این طرح همه سازمان‌ها و دستگاه‌ها باید اطلاعات ملکی خود را در اختیار سازمان ثبت قرار دهند و شفافیت در مالکیت‌های افراد، حذف زمین خواری، از بین رفتن فساد و حل مشکل تداخل مرزها ازجمله مزایای این طرح است و طرح کاداستر هزینه‌بر است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک به رویکرد مبارزه با فساد در دستگاه قضایی اشاره کردو گفت: فساد امروز در جامعه موجب ایجاد نارضایتی در مردم شده است.

خدائیان ابراز کرد: راه مبارزه با فساد پیشگیری از شکل‌گیری آن است و باید همه دستگاه‌ها و مسئولانن نظام با قوه قضائیه همکاری کنند و برای پیشگیری از فساد در کشور حضور و تلاش سایر قوا ضروری است.

وی افزود: طارم ظرفیت بالایی در زمینه کشاورزی دارد و باید به راه‌اندازی صنایع تبدیلی در این شهرستان اقدام شود.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک ارتقای امنیت برای حضور سرمایه‌گذاران را یکی از مؤلفه‌های اصلی، جذب سرمایه‌گذار در استان زنجان عنوان کرد.

خدائیان یاد آورشد: اسناد مالکیت برای زمین‌های کشاورزی طارم نبوده و برای جلوگیری از خرد شدن اراضی موانعی وجود دارد که برای حل این آن با سازمان امور اراضی در تعامل هستیم.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک افزود: ۱۰۰ درصد درآمدهای طرح کاداستر صرف اجرای خود این طرح می‌شود و هم‌اکنون ۴۰ درصد آن در اختیار هلال احمر کشور قرار می‌گیرد که هیچ‌گونه نقشی در اجرای طرح ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *