مشکلات بیمه زیلوبافان میبد توسط تامین اجتماعی پیگیری شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، کمال دهقانی فیروزآبادی، عصر پنجشنبه در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد، اظهار داشت: قانون حمایت از اشتغال پایدار روستایی در سال ۹۶ در مجلس تصویب شد و استان یزد بسیار در این زمینه پیشرو بود و افراد بسیاری نیز ثبت نام انجام دادند.

وی ضمن قدردانی از حمایت و پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این قانون بیان کرد: در ادامه مسیر نیز نیازمند حمایت بیشتر از قانون حمایت از اشتغال پایدار روستایی هستیم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت تعاونی‌های استان یزد و برتری تعاونی زیلوبافان میبد بیان کرد: زیلوبافان میبد با مشکل بیمه مواجه هستند که امیدواریم سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تأمین اجتماعی به استان یزد بتواند امیدی برای رفع مشکلات این هنرمندان باشد.

دهقانی فیروزآبادی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد احداث بیمارستان تأمین اجتماعی استان یزد نیز عنوان کرد: یزد استان کارگری است و همواره میزبان استان‌های همجوار نیز بوده ضمن اینکه ظرفیت حضور پزشکان و پرستاران حاذق نیز وجود دارد بنابراین انتظار داریم احداث این بیمارستان تسریع شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *