تعاونی گناوه در توسعه اشتغال نقش آفرینی کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد صبح جمعه در جلسه با مسئولان شرکت‌های تعاونی شهرستان گناوه به مناسبت هفته تعاون اظهار داشت: تعاونی‌ها نقش مهم و تأثیرگذاری در حوزه اقتصادی بخصوص در زمینه اشتغال زایی دارند و لازم است گام‌های بلندتری در زمینه گسترش تعاونی‌ها برداشت.

وی افزود: با توجه به اهمیت اشتغالزایی تعاونی‌ها، کسانی که متقاضی ایجاد کارگاه‌ها و تعاونی‌های مختلف برای ایجاد اشتغال بیشتر هستند توسط اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به کارگروه‌های مختلف رفع موانع تولید، اقتصاد مقاومتی و اشتغال و سرمایه گذاری معرفی و در دستور کار باشد.

پاک نژاد با تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و فعالیت‌های تعاونی‌های سطح شهرستان گفت: در شهرستان گناوه تعاونی‌های متعدد و فعالی وجود دارد که تلاش آنها در حوزه‌های مختلف قابل تقدیر است.

فرماندار گناوه با اشاره به برخی از مشکلات مطرح شده توسط مسئولین تعاونی‌ها بیان کرد: تعاونی‌ها باید با تلاش و کوشش و پیگیری برای حل مشکلات موجود اقدام کنند و مسئولان شهرستان نیز هر آنچه در توان داشته باشند در رفع مشکلات تعاونی‌ها همکاری و کمک می‌کنند.

وی تصریح کرد: همه باید با کمک و مشورت و همکاری و تعامل در رفع و حل مشکلات موجود تلاش کنیم.

پاک نژاد گفت: عرضه محصولات تعاونی‌های تولیدی بخصوص در زمینه تولید صنایع دستی بسیار مهم است و بازاریابی این محصولات به صورت جدی دنبال شود و و در کنار عرضه، آموزش این صنایع با همکاری فنی و حرفه‌ای و آموزش و پرورش توسط مدیران فعال تعاونی‌ها در دستور کار باشد.

در این نشست مشکلات تعاونی‌ها مطرح شد که این مشکلات مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم گرفته شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *