حامی مدیران دلسوز و سالم هستیم اما در مقابل فساد سکوت نمی کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، آیت الله عابدینی در دیدار استاندار قزوین گفت: استان قزوین دارای مدیران پاک دست، ارزشمند و لایقی است که دل‌های مؤمن و مطمئن دارند و هنر ما باید این باشد در استفاده از این نیروها به سراغ مدیران ارزشی، پاک‌تر، مستعدتر، عاقل‌تر، متخصص‌تر و دلسوزتر برویم و شایستگی‌ها را مدنظر قرار دهیم.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی تصریح کرد: سیدالشهدا (ع) اولین شخصیتی بودند که در برابر ظلم، بی عدالتی و ترویج گناه و زشتی قیام کردند و ایام محرم فرصتی است که با درس آموزی از مکتب این امام عزیز راه ایشان را در جامعه پیاده کنیم و مطمئن باشید ما تمام قد ایستاده ایم تا آنچه خدا، پیامبر (ص)، ائمه اطهار (ع) و رهبر معظم انقلاب از ما انتظار دارند، اتفاق بیفتد.

امام جمعه قزوین افزود: اگر در فضایی از برخی اقدامات و مدیریت‌ها گلایه می‌کنیم هدفمان این است که یادآوری کنیم چرا بر اساس نگاه الهی، قرآن، عقل، منطق، مصلحت مردم و منویات رهبری عمل نشده است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار داشت: در گلایه و انتقادها هیچ منفعت شخصی نداریم که برای کسب آن اعتراض کنیم، اما شایسته نیست در عرصه‌هایی که در نزد ما امانت است به دنبال تأمین منافع خود باشیم و خدمت رسانی به مردم را فدای جریانات چپ و راست و حزب و جناح کنیم.

وی بیان کرد: گاهی ببینیم فردی در حال فساد در استان قزوین است سکوت نمی کنیم هرچند باور داریم بسیاری از مدیران ما پاک دست و در حال خدمت هستند که ما برای حمایت از آرمان‌های انقلاب و رهبری و اقدامات شما و مدیران استان تمام قد در میدان حضور خواهیم داشت.

امام جمعه قزوین یادآور شد: مطمئن باشید هر فضایی که فساد در میان باشد در آن حوزه هیچ حمایتی از سوی ما وجود ندارد، زیرا در شرایطی که مطلع می‌شویم فردی در حال سو استفاده از بیت المال و خان بازی برای مردم است، نمی‌توانیم سکوت کرده و حمایتی داشته باشیم اما در کنار همه مدیران سالم که قاطبه مسئولان استان را تشکیل می‌دهند حضور خواهیم داشت و از آنها حمایت می‌کنیم.

آیت‌الله عابدینی بیان کرد: مردم اگر ببینند از مفسدین حمایت می‌کنیم ما را کنار خواهند گذاشت، اما اگر ببینند با فساد مبارزه می‌کنیم با ما همراه می‌شوند.

وی تصریح کرد: توصیه ما این است خواسته‌های مردم را جدی بگیرید، اگر عدالت، انصاف و شایسته سالاری وجود داشته باشد مردم با شما همراه خواهند شد و در این فضا مشکلات استان حل خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *