ملت فلسطین توان در هم شکستن طرحهای تل آویو را دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حسام بدران عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و رئیس دفتر روابط ملی این جنبش تاکید کرد: طرح های دشمن صهیونیستی برای تقسیم مسجد الاقصی بین مسلمانان و یهودیان به منظور راضی کردن رهبران احزاب تندرو، بی نتیجه بوده و راه به جایی نخواهد برد.

وی افزود: درخواست های گلعاد اردان وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی نشان می دهد که سران این رژیم از پی بردن به دلایل عملیات های مقاومتی اخیر در کرانه باختری در راستای دفاع از مسجد الاقصی عاجز و ناتوانند.

بدران گفت: این عملیات ها بیانگر آمادگی ملت فلسطین برای دفاع از مسجد الاقصی با جان و مال خود است و این مسجد خط قرمزی است که کسی حق تخطی از آن را ندارد. درخواست های مجدد مقامات رژیم صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی و حمایت آنان از تعرضات روزانه به این مسجد، توطئه ای است که به هر شیوه ای در تلاش برای پیشبرد آن هستند. ملت فلسطین همانند همیشه قادر است طرح ها و توطئه های دشمن صهیونیستی در مورد مسجد الاقصی را به شکست بکشاند و از این مسجد در برابر اشغالگران دفاع کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *