هماهنگی برای تردد هیئت‌های عزاداری در اندیمشک انجام شده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، امیر عباس شهبازی شامگاه پنجشنبه در نشست هماهنگی محرم اظهار کرد: در حوزه تأمین امنیت برای دهه اول محرم و میزبانی از زائران اربعین حسینی (ع) در اندیمشک آماده بوده و مشکلی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در کنار خادمان هیئت‌ها آماده خدمت به عزاداران حسینی (ع) هستیم، افزود: تعامل بین دستگاه‌های خدمت‌رسان و نیروی انتظامی مطلوب بوده و این روند باید در سایر ماه‌های سال نیز با وحدت ادامه یابد.

فرمانده انتظامی اندیمشک نظم و امنیت را وظیفه ذاتی نیروی انتظامی دانست و گفت: در حوزه نظم و امنیت، نیروی انتظامی در کنار بانیان هیئت‌های عزاداری و خادمان اباعبدالله حسین (ع) به عنوان سربازان ولایت و ملت آماده انجام وظیفه هستند.

شهبازی گفت: برای تردد هیئت‌های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) با پلیس راه‌آهن اندیمشک هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد و در این زمینه برنامه‌ریزی لازم انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اندیمشک نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای طرح ترافیک در زمان تردد هیئت‌های عزاداری در خیابان‌های شهید دریکوند، خیام، تقاطع پاسداران عنوان کرد: با توجه به مسیر حرکت هیئت‌های عزاداری، نیروی راهنمایی و رانندگی آماده همکاری با آنها و اجرای طرح‌های ترافیک در مقاطع زمانی حرکت هیئت‌های عزاداری در شهرستان هستیم.

وی افزود: رینگ ترافیک روزهای تاسوعا، عاشورا و آئین شام غریبان اباعبدالله حسین (ع) در محدوده بهشت زهرا (س)، مرکز شهرستان و مسیر برگزاری تجمع یوم‌العباس (ع) برای تردد حرکت هیئت‌های عزاداری هم‌چون سال‌های گذشته اجرا می‌شود.

سعید رحیمی گفت: به واسطه پارک ورزشی چهار آذر و بازگشایی مسیر در ضلع غربی گلزار شهدای اندیمشک و بهشت‌زهرا (س) در راهنمایی وسایل نقلیه از نظم مطلوب برخوردار هستیم.

وی با اشاره به لزوم اجرای محدودیت ترافیکی در بلوار راه‌آهن و خیابان شهید پناهی افزود: مسیر حرکت هیئت‌های عزاداری به بهشت زهرا (س) و گلزار شهدای اندیمشک در روز عاشورای حسینی (ع) با هدف برقراری نظم ترافیکی برای تردد خودروها و وسایل نقلیه ممنوع است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *