یهمن عسگری برای کسب مدال برنز مبارزه می‌کند/کریمی حذف شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه در ادامه رقابت های لیگ جهانی کاراته که در سالن «نیپون بودکان» شهر توکیو جریان دارد، تیم کشورمان در وزن ۷۵- کیلوگرم دو نماینده داشت که آسیابری حذف شد و عسگری به گروه شانس مجدد رفت. در این وزن «کن نیشیمورا» از ژاپن و «آقایف» از آذربایجان برای کسب مدال طلا به مصاف هم خواهند رفت.

بهمن عسگری نفر اول رنکینگ جهانی، دور نخست استراحت داشت و سپس «لوکا پتنباچر» از اتریش را یک بر صفر شکست داد. در ادامه عسگری برابر «ممدوح عبدالله عبدالعزیز» از مصر ۲ برصفر به برتری رسید سپس «یوشی ساکایاما» از ژاپن را یک بر صفر از پیش رو برداشت. در ادامه هم او در مرحله نیمه نهایی پس از تساوی برابر «کن نیشیمورا» از ژاپن با رأی داوران بازنده شد و به گروه شانس مجدد رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند.

علی اصغرآسیابری دیگر نماینده ایران در این وزن ابتدا ۵ بر صفر «تیموفی لوتنف» از روسیه را شکست داد. وی در ادامه ۸ بر ۲ «دایسوکه واتانابه» از ژاپن شکست و سپس «لوئیجی بوسا» از ایتالیا را پس از تساوی ۶ بر ۶ را در هانتی را از پیش رو برداشت. وی در مبارزه یک چهارم نهایی در پیکار با «استانیسلاو هورنه» از اکراین پس از تساوی ۵ بر ۵، با قانون سنشو (امتیاز نخست) بازنده تاتامی را ترک کرد. این اکراینی در نیمه نهایی به «رافائل آقایف» از آذریجان باخت، تا آسیابری از دور مسابقات کنار برود.

همچنین طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم کار خود را با پیروزی ۳ بر صفر برابر «مایا شرر از سوئیس» آغاز کرد و در ادامه ۲ بر یک «سارا یامادا» از ژاپن را شکست داد و سپس ۴ بر صفر نتیجه را به «ژو یون ون» از چین تایپه واگذار کرد و در جدول شانس مجدد هم با رأی داوران برابر «الساندرا حسنی» از اکراین باخت و حذف شد.

در گروه شانس مجدد وزن ۶۷- کیلوگرم، سید علی کریمی در نخستین دیدار برابر «کوزاکی» از ژاپن ۲ بر صفر باخت و حذف شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *