مسئولیت معاون روحانی در ستاد میرحسین چه بود؟/ کلانتری: مهندس موسوی بیشتر تحت فشار اطرافیان بود

به گزارش جهان نيوز، عیسی کلانتری، رئیس فعلی سازمان محیط زیست که در سال 88 مسئول ستاد روستائیان حامی میرحسین موسوی بود، در برنامه «دستخط» به برخی سوال‌ها پیرامون چرایی رفتار کاندیدای ناکام اصلاح طلبان در سال 88 از دیدگاه خودش پاسخ داد.

شما در سال 84 به آقای هاشمی رای دادید.

بله.

*موافق بودید در انتخابات بیایند؟

وقتی خودشان تصمیم گرفتند.. من مخالف آقای هاشمی بودم که انتخابات مجلس ششم شرکت کنند. خیلی مخالف بودم. به خود ایشان هم گفتم.

*چرا؟

بالاخره ایشان نباید به مجلس می‌آمد ولی تصمیم گرفت که بیاید. از من هم نظر خواست گفتم 100 درصد مخالفم. شما نباید به مجلس برگردید ولی در سال 84 موافق بودم چون آقای هاشمی کاملاً به مسائل کشور مسلط شده بود ولی ایشان رای نیاورد.

*در سال 88 در ستاد آقای موسوی بودید.

بله. من در سال 88 مسئول ستاد کشاورزان و روستائیان آقای موسوی بودم.

*بعد از انتخابات که ایشان به نوعی نتیجه انتخابات را قبول نکرد …

البته من به خود انتخابات در سال 88 کاری ندارم که چه اتفاقاتی افتاد ولی وقتی که شورای نگهبان انتخابات را تائید کرد، من خدمت ایشان رفتم، در دفترش نزدیک پارک لاله، گفتم آقای مهندس انتخابات تمام شده و شورای نگهبان تائید کرده و من فکر می‌کنم باید تمام شود و ما دیگر فکر می‌کنیم که وظیفه‌مان تمام شده است.

*ایشان چه گفتند؟

ایشان بیشتر تحت فشار اطرافیان بودند. حس کردم تا حدود زیادی با من هم‌نظر است ولی اطرافیان ایشان بیش از حد فشار آوردند. وقتی جمهوری اسلامی و قانون اساسی را قبول داشتیم و در نهایت شورای نگهبان انتخابات را تائید کرده است، رهبری تائید کردند، دیگر تمام است.

*سال 92 و 96 هم به آقای روحانی رای دادید؟

بله. ما در خدمت آقای روحانی بودیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *