تبلیغات

وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آذر 95 چگونه است؟

وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آذر 95 چگونه است؟

اطلاعیه تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آذر 95 چگونه است؟

آیا فردا دوشنبه 29 آذر 95 مدارس تعطیل است؟

تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آذر 95

وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 29 آذر 95 چگونه است؟

سخنگوی آموزش و پرورش استان مازندران وضعیت تعطیلی مدارس کلاردشت گفت.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، محمود رضا علیزاده با اشاره به موارد تعطیلی مدارس مازندران در روز یکشنبه 28 آذرماه 95 گفت: با توجه به بارش سنگین برف در شهرستان کلاردشت تمام مقاطع مدارس شهر و روستای این شهر تعطیل است.وی افزود: با توجه به ارتباط با دیگر شهرها و مناطق غرب استان و دریافت اطلاعات از چگونگی وضعیت جوی مدارس همه شهرهای غرب استان به‌جز شهرستان کلاردشت دایر است.

سرمای شدید مدارس استان اردبیل را تعطیل کرد

آموزش و پرورش استان اردبیل با صدور اطلاعیه‌ای یکشنبه 28 آذرماه در شهرهای اردبیل، سرعین، نیر، نمین و هیر مقاطع پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول را به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام کرد.

همچنین بنا بر این اطلاعیه در شهرستان‌های خلخال، کوثر، خوروش‌رستم و شاهرود تمامی مقاطع تحصیلی و در شهرهای ارشق، لاهرود و مشکین شهر مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدایی تعطیل اعلام شده است.

بارش برف مدارس 3 شهر گیلان را تعطیل کرد

مدارس ابتدایی شهرهای دیلمان، عمارلو و ماسوله به دلیل بارش برف در نوبت صبح امروز تعطیل شده است.

به دنبال نفوذ هوای سرد و کاهش دما در نقاط جلگه‌ای گیلان برف و باران و ارتفاعات برف در حال باریدن است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: به دلیل بارش برف مدارس ابتدایی شهرهای دیلمان، ماسوله و عمارلو در نوبت صبح امروز تعطیل است.

مهدی حاجتی افزود: تمام فعالیت آموزشی در دیگر مناطق گیلان جریان دارد.

**تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه ها در روز دوشنبه 29 اذر 95 منتشر نشده است.در صورت اعلام خبر جدید تعطیلی سایت بروز میشود.**


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار