تبلیغات

نماینده آمریکا در سازمان ملل: در واشنگتن درباره لزوم مقابله با ایران اختلافی وجود ندارد/ ایران تهدیدی استراتژیک است

ایران تهدیدی استراتژیک است و باید به همه توافقنامه‌های امضا شده احترام بگذارد ولی این کشور با حمایت از تروریسم در جهان، جنایات بزرگی مرتکب می‌شود.

 نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، ایران را به حمایت از تروریسم در جهان متهم کرد و اظهار داشت، در واشنگتن هیچ اختلاف‌نظری درباره لزوم مقابله با ایران به‌عنوان یک‌ تهدید، وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در شورای امنیت طی گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی «الحدث» مدعی شد، سخت‌گیری و غیرمنعطف بودن نیروهای جنبش «انصارالله»، تلاش‌های ائتلاف عربی تحت رهبری سعودی و همچنین فرستاده ویژه سازمان ملل به این کشور را تضعیف کرده است.

وی در بخشی از این مصاحبه، ادعاهایی نیز علیه ایران مطرح کرد و گفت: «ایران تهدیدی استراتژیک است و باید به همه توافقنامه‌های امضا شده احترام بگذارد ولی این کشور با حمایت از تروریسم در جهان، جنایات بزرگی مرتکب می‌شود.»

این مقام آمریکایی افزود: «ایران همچنان با موشک‌های خود اسرائیل را تهدید می‌کند و اسرائیل را هدفی برای خود می‌داند.»

وی ایران را به «انجام اقدام‌های بی‌ثبات کننده در جهان» متهم کرد و اظهار داشت: «هر چند دولت آینده آمریکا دیدگاه‌های متفاوتی درباره اوضاع خاورمیانه دارد ولی درباره مساله تهدید از طرف ایران و لزوم مقابله با آن، هیچ اختلاف‌نظری وجود ندارد.»


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار