تبلیغات

تکمیل طرح تحول سلامت مورد توجه قرارگیرد

تکمیل طرح تحول سلامت مورد توجه قرارگیرد

به گزارش ایلنا،دکتر قاسم جان بابایی  رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در بازدید از بخشهای مرکز اموزشی درمانی رازی قائمشهر ، طرح ها و پروژه های طرح تحول سلامت این بیمارستان را ارزیابی کرد.

در این بازدید بخشهای اورژانس ، درمانگاهها و آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفتتند .

در جریان این بازدید رییس دانشگاه ، خطاب به مسئولان بیمارستان ، اولویت های مهم  این بیمارستان را جهت انجام و تکمیل طرح تحول سلامت متذکر شد و افزود : انجام پروژه های آزمایشگاه ، اورژانس ، هتلینگ بخش داخلی و همچنین تعمیرات و راه اندازی آسانسور بیمارستان باید مورد پیگیری قرار گرفته و سپس اقدامات لازم انجام گیرد .

وی توسعه و تجهیز آزمایشگاه بخش اورژانس را اقدامی ضروری در راستای ارائه خدمات کامل به بیماران دانست و افزود: ازمایشگاه بیمارستان باید در اسرع وقت تکمیل و تجهیز شود و  انجام تمامی ازمایشات غیر اورژانسی بیماران با استفاده از همکاری مرکز تشخیص طبی مرکز بهداشت قائمشهر انجام می شود .

دکتر جان بابایی  همچنین  تاکید کرد برای انجام پروژه هتلینگ بخش داخلی و سایر بخشهای بیمارستان رازی قائمشهرکه از شاخص های طرح تحول سلامت است بر اساس اعتبار تخصیص داده شده  پیگیری و تکمیل شود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار داشت : بخش اورژانس این بیمارستان نیازمند اصلاح ساختاری بوده و حضور متخصص طب اورژانس از ضرورت هاست که باید هرچه سریعتر در مورد ان اقدام لازم انجام شود.

 گفتنی است در این بازدید معاون توسعه و قائم مقام معاونت درمان دانشگاه و مدیران بیمارستان رازی نیز حضور داشتند.


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار