تبلیغات

مجلس ترحيم آيت‌الله هاشمي در حسينيه امام‌خميني

موحدي كرماني: ملت ايران مبارزات آيت‌الله هاشمي را از ياد نخواهد برد...

دبيركل جامعه روحانيت مبارز تهران، ايمان به خدا و ايستادگي در راه حق را مهم‌ترين ويژگي رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام دانست و گفت: ملت ايران هرگز خدمات آيت‌الله هاشمي را از ياد نخواهد برد. 

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري، آيت‌الله محمدعلي موحدي‌كرماني روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت ترحيم آيت‌الله هاشمي رفسنجاني كه از سوي حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي در حسينيه امام خميني (ره) برگزار شد، اين مطلب را بيان كرد. وي تأكيد كرد: ملت قدرشناس ايران هرگز مبارزات آن يار ديرين امام و رهبري در مقابل طاغوت‌هاي زمان يعني رژيم پهلوي و جبهه استكبار و همچنين خدمات و مسئوليت‌هاي او در مقاطع مختلفي مانند دفاع مقدس، مجلس شوراي اسلامي، رياست جمهوري و مجمع تشخيص مصلحت نظام را از ياد نخواهند برد. امام جمعه موقت تهران با اشاره به مصلحت مهم حفظ انسجام ملي و حساسيت آن يار صميمي انقلاب بر حفاظت از مصالح نظام اضافه كرد: در نظام اسلامي، فصل‌الخطاب، مقام معظم رهبري است و ايشان نيز همواره تأكيد داشت كه در مقام عمل، همگي بايد رهرو و مطيع رهبري باشيم. 

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام شامگاه يك‌شنبه (19 دي) در سن 82 سالگي به دليل عارضه قلبي دعوت حق را لبيك گفت. 


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار