تبلیغات

دولت در زمینه تخصیص اعتبار به جاده‌های شمال کشور اقدامی انجام نداده است/ مردم مازندران گله‌مند هستند

محمد دامادیمحمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره دلخوری مردم مازندران از یکطرفه شدن جاده‌های شمال کشورمان در روزهای آخر هفته اظهار کرد: در استان مازندران دارای 5 جاده ورودی است که هر کدام از آنها با یک اشکال روبه روست.

وی با اشاره به اینکه جاده هراز، فیروزکوه و دیگر جاده‌های منتهی به استان مازندران هر کدام دارای مشکلی هستند، تأکید کرد: رئیس جمهور، وزیر راه ومعاون اول بارها درباره تعمیر و اختصاص بودجه به جاده‌های شمال کشورمان قول و وعده داده بودند ولی هیچ اتفاقی تا به امروز در این راستا صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: مازندران برای عزیزان و مسئولین محترم ما صرفا یک مکان تفریحی و استراحت است و مازندرانی‌ها و مردم این خطه از اهمیت قابل توجهی برخوردار نیستند.

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به اینکه دولت هنوز پول خسارت‌های مربوط به برف، باران، تگرگ و سیل چند سال گذشته را به استان مازندران پرداخت نکرده است، گفت: هنوز خسارت‌های مربوط به سرمازدگی میوه‌های باغداران مازندران نیز پرداخت نشده است.

وی خاطرنشان کرد: همه مسئولین مشکلات جاده‌های مازندران را می‌دانند اما متاسفانه تخصیص اعتبار دراین باره صورت نمی‌گیرد و مردم مازندران از این موضوع به شدت ناراحت و گله‌مند هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه مردم مازندران همیشه در همه صحنه‌ها پیشگام بودند، اظهارکرد: ما 10 هزار و 400 شهید دردوران جنگ تقدیم کرده‌ایم و در حال حاضر نیز در بحث شهدای مدافع حرم جزء استان‌های پیشتاز بوده‌ایم و مردم مازندران در همه صحنه‌های انقلاب حضور چشمگیری داشتند ولی مسئولین به آنها توجهی نمی‌کنند.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار