تبلیغات

عملیات گسترده نیروی هوایی سوریه علیه تروریست‎ها/استحکامات داعش در دیرالزور منهدم شد

سوریهبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان،خبرگزاری دولتی سوریه گزارش داد: نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام عملیات علیه مراکز تجمع و مقرهای گروه تروریستی جبهه النصره در شمال روستای عز الدین در حومه حمص یک راکت انداز و یک خمپاره انداز و همچنین خودرو مجهز به تیربار تروریست ها را منهدم کرد و تعدادی از عناصر تروریستی را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه همچنین 15 تروریست وابسته به گروه تروریستی داعش را به هلاکت رسانده و یک خودروی زرهی و 7 خودرو مجهز به تیربار تروریست ها را در غرب تدمر منهدم کردو

یگان هایی از ارتش سوریه با پشتیبانی نیروی هوایی این کشور یک خودروی بمب گذاری شده و استحکامات تروریست های داعش را در دیر الزور منهدم کردند.

بر اثر عملیات هوایی و توپخانه ای ارتش سوریه به مراکز تجمع تروریست ها در کوه الثرده، البو عمر، البغيليه، الحسينيه، الجفره، حويج صقر، الحصان و حی الرشديه یک خودرو بمب گذاری شده و استحکامات گروه تروریستی داعش منهدم شدند و تعداد زیادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار