خرید لباس پرسپولیس احتمال سلب میزبانی برخی از تیم‌ها درصورت ادامه لیگ برتر

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید در صورتی که تیم‌ها ورزشگاه‌های خود برای برگزاری مسابقه در شب را فراهم نکنند، مجبور به برگزاری بازی در استادیوم و شهر دیگری هستند.
به گزارش تابناک ورزشی، سهیل مهدی بعد از جلسه امروز با برخی از باشگاه‌های لیگ برتری در فدراسیون فوتبال درباره نظر تیم‌های ایرانی حاضر در آسیا درباره ادامه لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر چهار نماینده ایران در آسیا نظرات خود را درباره ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام کردند و طی روز‌های آینده به AFC اعلام خواهیم کرد.
وی درباره مخالفت تیم‌ها با شروع مجدد لیگ برتر گفت: اگر خودمان را جای باشگاه‌ها بگذاریم می‌پذیریم که شرایط سخت است، اما مسئله بین المللی است و در تمام دنیا این وضعیت رخ داده است. امروز شنیدم که دانمارک در حال فراهم کردن شرایط برای شروع مجدد مسابقات است.
سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر درباره متضرر شدن تیم‌های ایرانی در صورت متمرکز شدن لیگ قهرمانان آسیا گفت: باشگاه‌های یرانی در مرحله رفت مهمان بودند و میزبانی نکردند، طبیعتا باید در مرحله برگشت میزبان می‌شدند که با این اتفاق نا به هنگام ممکن است تقویم مسابقات تغییر کند. باید مسائل بین المللی را بپذیریم.
مهدی درباره اینکه آیا ورزشگاه‌ها قابلیت میزبانی مسابقات در شب و در هنگام گرمای تابستان را دارند، گفت: به واسطه اینکه پیش بینی کردیم امکان دارد مسابقات در ماه مبارک رمضان تمام شود، مکاتبات لازم را با باشگاه ها، استادیوم‌ها و هیات‌های فوتبال داشتیم و اعلام کردیم که به سمت تجهیز کردن ورزشگاه‌ها برای برگزاری در شب بروند. اگر باشگاهی ورزشگاه خود را تجهیز نکند، به علت تذکرات قبلی ممکن است ورزشگاه برخی از تیم‌ها را عوض کنیم.

نظرات بسته اند