خرید لباس پرسپولیس تجربه تام هنکس از بیماری کووید ۱۹: کم آوردم!

 
به گزارش تابناک به نقل از فارس، تام هنکس برای اولین بار در مورد نشانه های ابتلای خود و همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونا در استرالیا، توضیح داد.
هنکس گفت: همسرم ریتا خیلی حالش از من بدتر بود. تب بسیار بالایی داشت و حس چشایی و بویایی اش را کامل از دست داده بود. دقیقا به مدت سه هفته اصلا مزه غذاها را نمی فهمید و از آن لذت نمی برد.
وی افزود: خودم خیلی بدن درد داشتم و احساس خستگی و کوفتگی شدید داشتم. ولی همسرم خانم ویلسون از شدت حالت تهوع، با غَلت خود را از روی تخت به کف اتاق می انداخت تا به سطل برسد.
البته تام هنکس و خانم ویلسون بیش از یک ماه قبل و در اوایل ماه مارس علائم ابتلای خود را اعلام کرده بودند و اولین سلبریتی هایی بودند که به کرونا مبتلا شدند.
در آن زمان تام هنکس برای فیلمبرداری فیلم سینمایی زندگینامه «الویس پریسلی» سلطان سبک موسیقی «راک اند رول» به کارگردانی «باز لورمان» در استرالیا بود. او در این فیلم در نقش سرهنگ «تام پارکر» مدیر الویس پریسلی ظاهر می شود. اما بعد از مشخص شدن ابتلای هنکس به کرونا ادامه تولید و فیلمبرداری متوقف شد. در مرحله اول پس از نتیجه مثبت تست کرونا ۳ روز در یک بیمارستان قرنطینه شدند.
هنکس در مورد روزهای قرنطینه در بیمارستان گفت: زمانی که در بیمارستان تحت درمان و نظارت بودیم باید یک سری ورزش ها را انجام می دادیم. در یک ست ورزشی ۳۰ دقیقه ای من تنها بعد از ۱۲ دقیقه به شدت کم آوردم. تنها کسی که وارد اتاق ایزوله و تحت فشار هوای ما می شد یک نفر پزشک یا پرستار بود. از من پرسید حالت چطوره الان؟ و من گفتم: عجیب ترین حال را دارم. بخاطر ورزش ها و نرمشهای کششی که کف اتاق انجام دادم خسته ام. حتی نمی توانم یک قدم هم راه بروم.
هنکس ادامه داد: آن پزشک یا پرستار، در حالیکه انگار داشت با گُنگ ترین آدم صحبت می کرد، از پشت عینک نگاهی به من انداخت و گفت: شما بیماری کووید ۱۹ دارید.
تام هنکس و ریتا ویلسون دوره بیماری را در استرالیا پشت سر گذاشته و پس از بهبودی(ریکاوری) به لس آنجلس بازگشتند.

نظرات بسته اند