خرید لباس پرسپولیس حق‌الوکاله نجومی وکیل‌معروف برزیلی درپرونده‌ویلموتس

عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس، مسائل حقوقی را مهم‌ترین مشکل فعلی فدراسیون فوتبال ایران دانست.
به گزارش تابناک ورزشی، فدراسیون فوتبال ایران برای دفاع از خود در پرونده شکایت هفت میلیون یورویی مارک ویلموتس ، بخاطر مشکلات و محدودیت های مالی و همچنین دستمزدهای سنگین وکلای معروف خارجی، سراغ استفاده از اساتید و وکیل های داخلی رفته است و حالا برخی از داخل این فدراسیون مدعی هستند که با دفاعیه قدرتمندی که برای کمیته مربوطه در فیفا ارسال کرده اند، فاتح و پیروز این جدال حقوقی طرف ایرانی است.
شاه‌منصوری یکی از اعضای تیم حقوقب ایران بیان کرد: ما چند جلسه درباره پرونده مهم ویلموتس در فدراسیون داشتیم. رویکرد سابق فدراسیون، استفاده از وکلای خارجی بود که حل پرونده‌های مشابه ویلموتس از پس وکلای ایرانی برمی‌آید. با آمدن بهاروند کارها با تعامل جمعی پیش رفت و سعی کردیم تصمیمات یک نفره نباشد.
شاه‌منصوری در ادامه افزود: ما رفتیم و دلیشت را آوردیم. برای هدایت پرونده ویلموتس با گزینه‌های مختلفی از جمله مارکوس موتا، وکیل پیشین تیم ملی برزیل صحبت شده بود که آنها حق‌الوکاله نجومی می‌خواستند. دلیشت کنار تیمی که من و فغانپور عضور آن هستیم فعالیت می‌کند و مستقلاً حق هیچ اقدامی در این پرونده ندارد. همه تشریفات دادرسی باید از فدراسیون فوتبال انجام شود و دلیشت مستقلاً وکیل فدراسیون نیست.
این عضو گروه حقوقی فدراسیون ایران حرفی از میزان دستمزد دلیشت نزد و رقم دقیق درخواستی وکیل برزیلی را هم افشا نکرد اما اظهار امیدواری کرد که ایران در این پرونده مهم به پیروزی مهم و تاریخی در محاکم فیفا دست یابد.

نظرات بسته اند