خرید لباس پرسپولیس پلیس مچ ضابط قلابی را گرفت

ضابط قلابی که با هیئت و طمطراق خاصی وارد کلانتری شده بود تا یک قاچاقچی را آزاد کند ناگهان در مخمصه خود ساخته اش گرفتار شد و حلقه های قانون بر دستانش گره خورد.
به گزارش خراسان، چند روز قبل ماموران کلانتری نجفی مشهد عملیات گسترده ای را با دستور سرهنگ باقرزاده (رئیس کلانتری) برای پاک سازی حوزه استحفاظی از خرده فروشان مواد مخدر آغاز کردند و برخی مواد فروشان محله را به دام انداختند. در این میان ناگهان جوانی که دستبندهای آهنین پلیسی را به کمر بسته بود با طمطراق خاصی وارد کلانتری شد و مستقیم به اتاق رئیس کلانتری رفت. او ادعا کرد ضابط قضایی است و به دنبال سر شاخه باند توزیع مواد مخدری است که پلیس یکی از افراد تحت تعقیب او را دستگیر کرده است. این جوان سپس از سرگرد باقرزاده خواست تا فروشنده مواد مخدر صنعتی را آزاد کند!
گزارش خراسان حاکی است، رئیس کلانتری که در همان برخورد اول به او مشکوک شده بود بلافاصله وی را در اختیار نیروهای کارآزموده تجسس قرار داد تا درباره ادعاهایش به صورت دقیق تحقیق شود. این جوان که سعی می کرد خونسردی خود را حفظ کند همچنان با ابهت و دستوری سخن می گفت تا لحظه ای که پس از اتمام ادعاهایش، افسر تجسس از او کارت شناسایی درخواست کرد. در این هنگام، ضابط قلابی دست و پایش را گم کرد و مدعی شد که کارت شناسایی همراهش نیست! اما وقتی مورد بازرسی بدنی قرار گرفت، کارت شناسایی قلابی از او کشف شد که حتی عناوین بخش های انتظامی نیز در آن به اشتباه درج شده بود!
بنابر گزارش خراسان، این گونه بود که نیروهای تجسس ماجرا را به قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) اطلاع دادند و با صدور دستور قضایی این جوان در حالی بازداشت شد که تجهیزات پلیس همراه او نیز ضمیمه پرونده شد.
در همین حال زن جوانی نیز با ورود به کلانتری ضابط قلابی را شناخت و گفت: این فرد که خود را پلیس معرفی می کرد موتورسیکلت را از داخل حیاط منزلم برد و ادعا کرد پسر معتادم را سر بزنگاه به همراه مواد مخدر دستگیر کرده است!!
با اعلام شکایت این زن جوان، ضابط قلابی دیگر چاره ای جز اعتراف نداشت و عکاسی را که کارت شناسایی برای او جعل کرده بود نیز به پلیس لو داد و بدین ترتیب تلاش نیروهای تجسس به سرپرستی ستوان خورشیدی (افسر پرونده) برای ریشه‌یابی باند ضابطان قلابی ادامه یافت.

نظرات بسته اند