خرید لباس پرسپولیس کشف ۷ میلیارد کالای قاچاق در پایتخت

جانشین پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۷۶۸ کارتن بلورجات قاچاق در انباری در جنوب شهر تهران به ارزش ۷ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش میزان، سرهنگ ” علی اصغر محمودیان ” گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر دپوی مقادیری بلوریجات خارجی به ظن قاچاق در انباری حوالی اتوبان “بعثت” بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و با تایید صحت خبر، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.
جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ توضیح داد: با شناسایی هویت مالک انباری و هماهنگی‌های قضائی تیم عملیات این پلیس به محل انبار اعزام و در بازرسی از آن مکان ۷۶۸ کارتن بلوریجات خارجی قاچاق شامل جا کاردی و آجیل خوری کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مالک انباری دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار گرفت، عنوان داشت: متهم معترف شد که کالای کشف شده را از بندرعباس با ۲ دستگاه تریلر به تهران منتقل و وجه مربوط به کالا‌ها را از طریق صرافی مجاز در تهران برای ارسال کننده خارجی منتقل کرده است.
سرهنگ محمودیان تصریح کرد: کلیه اموال کشف شده فاقد فاکتور و مجوز‌های گمرکی بوده که با دستور قضائی انباری پلمب و متهم به این پلیس انتقال یافت.
وی در ادامه اظهار داشت: با تکمیل پرونده تحقیقاتی متهم به شعبه ۱۰ تعزیرات حکومتی استان تهران معرفی و کالا‌های کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد.
جانشین پلیس امنیت اقتصادی در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش اولیه بلوریجات کشف شده را ۷ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد:یکی از وظایف ذاتی پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق به هر شکل ممکن است و با توجه به تاثیر منفی این پدیده بر اقتصاد کشور، کارکنان زحمتکش و ولایتمدار این پلیس با تلاش شبانه روزی و با قدرت تمام با هرگونه قاچاق، مقابله و مبارزه می‌کنند.

نظرات بسته اند